Асоційовані Партнери:

     

Фероз Кармалі
Асоційований Партнер

Фероз Кармалі є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Фероз є професійним інвестором із значним практичним досвідом у рослинництві та реалізації проектів за участю венчурного капіталу в умовах підвищеного ризику в секторах переробки, трейдингу, сільського господарства, нерухомості, створенні земельного банку та міжнародної торгівлі. Основні зони діяльності знаходяться в Африці на південь від Сахари, Східній Європі та Україні. Володіє навичками по роботі з важкими кейсами, що вимагають нестандартного мислення, орієнтований на вирішення конкретних проблем клієнтів. Володіє великою мережею приватних та інституційних контактів, в т.ч. заможних приватних осіб. Набув досвіду залучення капіталу для хедж-фондів в Лондоні. Уважний до дрібних деталей в досягнені найвищих стандартів.

Герд Врідт
Асоційований Партнер

Герд Врід став асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Герд має більш ніж 40-річний професійний досвід управління в міжнародному фінансовому секторі працюючи в тому числі в таких відомих фінансових установах як Дойче Банк АГ, ХіпоФерайнсбанк АГ та інших компаніях в Німечинні, Гонконзі, Болгарії, Україні, Білорусі та Швейцарії. Він був відповідальний за: стратегічний менеджмент, корпоративний бізнес, казначейство, кастодіальний бізнес, юридичний напрямок, управління персоналом, а також за співпрацю з міжнародними фінансовими інтистутами.  

Богдан Остапчук 
Асоційований Партнер

Богдан Остапчук є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Богдан має більш ніж 20-річний досвід роботи в фінансовій сфері в найбільших комерційних підприємств України займаючи основні керівні посади, в тому числі головного бухгалтера та фінансового директора. Основними обов'язками Богдана були: керівництво фінансовою службою, аналіз діяльності підприємства, стратегічне і оперативне управління фінансовими потоками, інвестиційне планування, операційне бюджетування, консолідована звітність, аудит, а також податкове планування. Він також має значний досвід у створенні філіальної мережі дистрибуційної компанії. Богдан має добрі відносини з основними українськими фінансовими установами.  

Сергій Ващишин
Асоційований Партнер

Сергій Ващишин є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Сергій має значний досвід роботи в інвестиційній та фінансовій сфері суб’єктів господарської діяльності України. Основні напрямки роботи були пов’язані з моделюванням та супроводом інвестиційних проектів, а саме щодо: пошуку та створення алгоритмів залежностей економічних процесів, розробки аналітичних звітів, форм для розрахунку, автоматизації збору даних, оптимізації грошових потоків, створення моделей «Cash-Flow» та «P&L», проведення фінансового аналізу інвестиційних проектів. Сергій має значну мережу контактів інвесторів та вищого керівництва провідних підприємств різних сфер української економіки.

Андрій Копилов
Асоційований Партнер

Андрій Копилов є асоційованим партнером компанії  «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Андрій має більш ніж 10-річний досвід роботи в фінансовій сфері в структурних підрозділах найбільших вітчизняних комерційних банків, в тому числі в Державному експортно-імпортному банку України (Укрексімбанк). Основними обов’язками Андрія були: аналіз фінансової діяльності підприємств, інвестиційне планування та робота з цінними паперами. Працюючи в різних приватних українських компаніях відповідав за стратегічне і оперативне управління фінансовими потоками компаній. Андрій є автором наукових публікацій, по державним заощадженням і заощадженням вітчизняних домашніх господарств, в фахових вітчизняних та закордонних наукових журналах. 

Дмитро Барабан
Асоційований Партнер

Дмитро Барабан є асоційованим партнером компанії  «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Дмитро має більш ніж 15-річний досвід роботи  в європейських та російських банках в Україні (Комерцбанк Груп, ВТБ Груп, ПКО Банк) та є експертом в комплексному аналізі інвестиційної привабливості проектів клієнтів агросектору, в фінансуванні агростартапів, нових напрямків існуючого агробізнесу, реструктуризацій, пошуку інвесторів, продажу майна з вигодою для всіх сторін. Володіє навичками по роботі з важкими кейсами, що вимагають нестандартного мислення, орієнтований на вирішення конкретних проблем клієнтів. 

Катерина Котова
Асоційований Партнер

Катерина є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Вона має більш ніж 10-річну практику обслуговування клієнтів у фінансовій, сільськогосподарській сферах та нерухомості, споживчих та промислових товарах, виробництві, дистрибуції та роздрібній торгівлі. Вона має великий досвід консультацій з питань злиття та поглинань, залучення коштів, фінансового аналізу та оцінки бізнесу. Працюючи в EY, ЄБРР та Leptos Estates у Лондоні, Варшаві, Москві та Києві, Катерина активно брала участь у складних транскордонних угодах з корпоративними клієнтами. Її адаптивність та багатогранний набір навичок дозволяють клієнтам отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій. 

Василь Гнатків
Асоційований Партнер

Василь є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Він володіє значним (понад 10 років) керівним досвідом у банківській сфері (Правекс-банк, Промінвестбанк). Працюючи в різних фінансових установах ним було успішно реалізовано десятки крупних кредитно-інвестиційних проектів у галузі АПК, виробництва та торгівлі, енергетичної галузі, автомобільних й залізничних перевезень, логістики, деревообробки та брухтозаготівлі, санаторно-курортного та готельного бізнесу. Має знаний досвід у проведенні фінансового аналізу підприємств. Василь успішно реалізував реструктуризацію та рефінансування заборгованості бізнесів у кризові періоди. Понад 7 років займався фінансовим консалтингом за кордоном, а також працював у фінансових компаніях, де керував напрямками та проектами розвитку інвестиційно привабливих земельних ресурсів, комерційних та житлових об’єктів. 

Скоробагатько Анна  
Асоційований Партнер

Анна є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Вона має практику обслуговування клієнтів та володіє керівним досвідом у банківській сфері (Південкомбанк, Укрпромбанк, Укрсиббанк). Має значний (більше 10 років) досвід роботи у фінансовій сфері в комерційних підприємствах України займаючи посади головного бухгалтера та фінансового директора. Основними обов'язками Анни були: аналіз діяльності підприємства, стратегічне і оперативне управління фінансовими потоками, операційне бюджетування, консолідована звітність, організація та контроль ведення бухгалтерського та управлінського обліку фінансово-господарської діяльності підприємств.

Цикал Сергій 
Асоційований Партнер

Сергій є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Він володіє значним (понад 15 років) керівним досвідом у найбільших системних банках України (Приватбанк, Ощадбанк) та в iнвестицiйнiй сферi (QBF, КУА ОЛIМП, Freedom Finance). Працюючи в різних фінансових установах ним було успішно реалізовано велика кiлькiсть крупних кредитно-інвестиційних проектів. Має великий досвід у залучені інвестицій та проведенні фінансового аналізу підприємств, здійсненні депозитарної, брокерської, дилерської діяльності, а також в реєстрації фінансових компаній (КУА, КІФ, ПІФ, ФФБ, страхових, лізингових, факторингових компаній).

Зевакін Михайло 
Асоційований Партнер

Михайло є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення», професійним менеджером, високо мотивованим та орієнтовним на результат, здатним ефективно працювати в умовах складної, постійно мінливої обстановки. За більш ніж двадцятирічний досвід в провідних українських групах компаній, зокрема, Смарт-Холдинг, Альфа-Банк Україна, Нова Пошта, сформувався диверсифікований портфель трудових досягнень, що сприяв комплексному розумінні економіки та фінансів, опануванні: стратегічного управління й планування; розробки бізнес-планів проектів, оптимізації структури фінансування; інвестиційного моделювання та оцінки ефективності (NPV, IRR, ROI); фінансово-економічного аналізу; залучення ресурсів за допомогою різних інструментів; проведення «due diligence» та «M&A» угод. Розуміється на більшості галузей економіки.

Балан Ліна
Асоційований Партнер

Ліна є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Вона має більш ніж 20 річний досвід роботи в сфері бухгалтерського та фінансового обліку у багатьох комерційних підприємствах України. Основними обов'язками Ліни були: ведення бухгалтерського обліку в повному обсязі, відновлення обліку, постановка обліку виробничих операцій, складання бухгалтерської та податкової звітності, ЗЕД, ведення операцій по руху ТМЦ, облік надходження, реалізації товару, прийом, контроль і обробка первинної документації, ведення кадрової документації, розрахунок заробітної плати.

Оприш Михай
Асоційований Партнер

Михай є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Він володіє значним (понад 11 років) керівним досвідом у банківській сфері (Приватбанк, Комінвестбанк). Працюючи в фінансових установах ним було успішно залучено на обслуговування понад 200 клієнтів (ЮО та ФОП). Має значний досвід у залученні інвестицій (Угорщина, Румунія), веденні експортно-імпортних операцій, сфері бухгалтерського обліку й аудиту, консультуванні з питань оподаткування. Також має позитивний досвід (більше 4 років) в сфері крипто активів.

Кісіль Наталія
Асоційований Партнер

Наталія є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Вона володіє значним досвідом управління (понад 15 років) у банківському та фінансовому секторах, у компаніях з українським та іноземним капіталом. За період своєї діяльності активно брала участь у залученні та веденні кредитних проектів в різних галузях економіки. Також працювала з залученням іноземних інвестицій у сектор курортно-готельного бізнесу з подальшим управлінням згідно законодавства України. Брала участь у створенні фінансової компанії, ФФБ та відкритті нових банківських відділень. Завжди керувалася основною стратегією у всіх довірених проектах виведенням на позитивний фінансовий результат.