12 квітня 2022 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу іспанської компанії «ZHP CAPITAL INVESTMENTS AP» S.L. В рамках надання консультаційних послуг співробітниками компанії було підготовлено інвестиційні тизери по трьом готельним бізнесам в Іспанії для представлення їх потенційним інвесторам.

10 грудня 2021 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу компанії ТОВ «КМ ДІСТІ». Провівши детальний фінансовий аналіз діяльності компанії, менеджменту компанії було запропоновано  залучити боргове банківське фінансування (без надання в заставу твердого забезпечення, а лише під заставу товарів в обороті) з метою поповнення обігових коштів компанії для збільшення товарних запасів та розширення продуктової лінійки. Співробітниками компанії ТОВ «Ві енд Ей Фінансові Рішення» була розроблена структура фінансування та проведенні переговори з потенційними кредиторами. По результат даних переговорів був укладений кредитний договір з одним із кредиторів, який запропонував найкращі умови фінансування.   

* ТОВ «КМ ДІСТІ» (www.kmdisti.com) - провідний ІТ дистриб'ютор України. Компанія розпочала свою діяльність в 1991 році, як дистриб'юторський напрямок «Квазар-Мікро» і перший представник провідних світових IT виробників на території пострадянського простору. У портфелі компанії обладнання від провідних світових виробників в сегменті мережевих рішень, серверів і систем зберігання даних, систем безперебійного живлення і прецизійного кондиціонування, друкуючих пристроїв і оригінальних витратних матеріалів, комп'ютерних та серверних комплектуючих.

29 жовтня 2021 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» черговий раз успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу грецької компанії «EGO CHARTER». В рамках надання консультаційних послуг співробітниками компанії було підготовлено бізнес модель прогнозного грошового потоку розширення бізнесу компанії за рахунок придбання в лізинг нового човна з метою його подальшої передачі в оренду.

* «EGO CHARTER» (www.egocharter.сom) – грецька яхт компанія заснована шанувальниками яхтингу, сімейною парою Іриною та Олександром Бортник.   Флот компанії складається з чотирьох нових катамаранів «Bali», катамарана «Lagon», а також човна «Oсеanis, з базами в Лавріо і Превезе.

28 вересня 2021 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» стала переможцем конкурсу «FINANCIAL AWARDS 2021» в номінації «Найкращий новий фінансовий провайдер для підприємств мікро та малого бізнесу» проведеного преміальним британським виданням про бізнес та фінанси «International Finance».

* «International Finance» (www.internationalfinance.com) – це преміальне видання про бізнес та фінанси, що видається британською компанією «International Finance Publications» Limited. Видання висвітлює інформацію про банківську справу та фінанси, управління активами, управління майном, хедж-фонди, пенсійні та суверенні фонди, нерухомість, фінансові технології, валюти, а також фінансування та можливості інвестування.

09 вересня 2021 року:

Віталій Ліщенко, один із партнерів-засновників компанії ТОВ «Ві енд Ей Фінансові Рішення», прийняв участь у 14 засіданні спільноти приватних інвесторів «Kyiv Invest Meetup» під назвою «International Real Estate». Під час даного засідання його учасники поділилися своїм реальним досвідом інвестування у іноземну нерухомість, зокрема в такі країні як: Іспанія, Туреччина та Великобританія.   

* «Kyiv Invest Meetup» (www.kyivinvestmeetup.iplan.ua) – це спільнота приватних інвесторів під час зустрічі яких інвестори діляться своїм життєвим досвідом, своїми успіхами та помилками і обговорюють нові можливості для інвестування в Україні та за кордоном.

04 серпня 2021 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу іспанської компанії «ZHP CAPITAL INVESTMENTS AP» S.L. В рамках надання консультаційних послуг співробітниками компанії було підготовлено інвестиційний тизер та бізнес модель прогнозного грошового потоку будівництва та запуску готелю апартаментного типу відкриття його заплановано в 2022 році у місті Валенсія.

29 липня 2021 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу грецької компанії «EGO CHARTER». В рамках надання консультаційних послуг, з метою участі компанії «EGO CHARTER» в конкурсі з довгострокової концесії пристані для яхт в одному із міст Греції, співробітниками компанії було підготовлено бізнес модель прогнозного грошового потоку розвитку даної пристані.

* «EGO CHARTER» (www.egocharter.сom) – грецька яхт компанія заснована шанувальниками яхтингу, сімейною парою Іриною та Олександром Бортник. Флот компанії складається з чотирьох нових катамаранів «Bali», катамарана «Lagon», а також човна «Oсеanis, з базами в Лавріо і Превезе.

18 червня 2021 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу компанії ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД», а саме, надання послуг по дистрибуції та просуванню її продукції (металопрокат) на території України через представлення компанії на тендерах. Так, співробітники компанії, представляючи інтереси ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД», успішно прийняли участь в тендері по закупівлі значного об’єму металопрокату, який був організований хлібопекарською корпорацією «Кулиничі». По завершенню тендеру, співробітники компанії успішно організували поставку металопродукції згідно умов передбачених тендером.  

* ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» (www.metall-holding.com.ua) – один із провідних дистриб’юторів металопрокату в Україні. Компанія працює на ринку більше 25 років та займає провідні позиції, надаючи широкий спектр послуг, пов'язаних з передпродажною підготовкою, реалізацією та доставкою металопрокату. Володіючи сучасним складськими комплексами у Києві, Вінниці, Дніпрі,  Львові, Одесі, Харкові, Чернігові, Хмельницькому, Полтаві компанія «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» проводить активну політику присутності у всіх регіонах України.

** ХК «Кулиничі» (www.kulinichi.com) - хлібопекарська корпорація, що була заснована в 1995 році. Наразі до складу корпорації входить 10 спеціалізованих хлібопекарських комплексів в Харківській, Київській, Полтавській областях.  До складу корпорації також входять сучасні логістичні центри з автопарком, що налічують тисячі спеціалізованих автомобілів, які дозволяють доставляти свіжу продукцію в кожну точку торгової мережі. Продуктивність підприємств становить 650 тонн хлібобулочних виробів на добу.

17 червня 2021 року:

Віталій Ліщенко, один із партнерів-засновників компанії ТОВ «Ві енд Ей Фінансові Рішення», прийняв участь у форумі інноваційних виробництв, який відбувся в індустріальному парку «Біла Церква» за участю Віце-прем’єр-міністр України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського. Програма форуму в тому числі включала такі важливі теми, як: «Промислова стратегія України і сучасні виклики», «Індустріальні парки як драйвери економічного росту», «Інвестиції у виробництво: перспективи, умови, ризики».      

* ІП «Біла Церква» (www.ip-bt.com) – розташований на відстані 75 км від Києва, у місті Біла Церква. Загальна площа ІП «Біла Церква» становить понад 70 га.

16 квітня 2021 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» стала переможцем конкурсу «Global Banking & Finance Awards 2021®» в номінації «Кращий консультант по управлінню проектами малого та середнього бізнесу в Україні» проведеного провідним авторитетним британським виданням «Global Banking & Finance Review» (www.globalbankingandfinance.com/global-banking-finance-awards-2021-award-winners).

  
         

* «Global Banking & Finance Review» (www.globalbankingandfinance.com) – це провідний фінансовий портал та друкований журнал зі штаб-квартирою в Лондоні, який пропонує новини, аналіз, думки, огляди, інтерв'ю та відео зі світу банківської справи, фінансів, бізнесу, торгівлі, технологій, інвестицій, брокерської діяльності, іноземної валюти, податків та юридичних питань, управління активами та капіталом. Основні факти: більше 3 мільйонів унікальних відвідувачів веб-сайту, більше 7 мільйонів переглядів сторінок щороку, більше 12 тис. підписників в Twitter, більше 32 тис. підписників в Facebook, більше 11 тис. підписників в LinkedIn.

18 грудня 2020 року:

Віталій Ліщенко, один із партнерів-засновників компанії ТОВ «Ві енд Ей Фінансові Рішення», прийняв участь в традиційній фінальній зустрічі «EBA Connects in Dnipro: Goodbye, 2020!», організованій Європейською Бізнес Асоціацією. Під час даної події учасники зустрічі підвели підсумки 2020 року та поділилися своїми планами на 2021 рік.

* «EBA» (www.eba.com.ua) - Європейська Бізнес Асоціація – це найбільше об’єднання іноземного, європейського та вітчизняного бізнесу в Україні. До Асоціації входять представництва найбільших міжнародних, європейських підприємств, а також компанії українського походження. Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні.

12 листопада 2020 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу ГК «КСМ», а саме, надання послуг по дистрибуції та просуванню товарів TM «TEMOL» (моторні оливи, оливи спеціального призначення, охолоджуючі рідини, омивачі скла) на території України. Співробітники компанії, провівши успішні перемовини з мережею АЗС «МАРКЕТ», сприяли укладанню між ТОВ «КСМ-ТРЕЙД» та мережею АЗС договору поставки продукції ТМ «TEMOL» з метою її подальшої реалізації в торгових точках мережі АЗС по всій України.     

* ГК «КСМ» (www.ksm.ua) – провідний український виробник автомобільної хімії (мастильні матеріалі, технічні рідини, омивачі скла, ін.). Основними торговими марками компанії є: ТМ «TEMOL», ТМ «PROTEC», ТМ «S-POWER». Виробнича потужність групи становить 32 тис. тон в рік. ГК «КСМ» впевнено входить в трійку лідерів українського ринку.

** Мережа АЗС «МАРКЕТ» (www.azs-market.com.ua) – національна мережа автозаправних станцій. Основними напрямками діяльності компанії є роздрібна торгівля, дрібно гуртова та гуртова торгівля паливом. Мережа АЗС налічує в себе більш ніж 100 АЗС по всій Україні, окрім Східної частини України та АРК Крим. Компанія володіє власними нафтобазами та автопарком з великою кількістю бензовозів, що дає їй можливість оперативно постачати партнерам необхідну кількість пального в найкоротші терміни.

27 травня 2020 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу компанії ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД», а саме, надання послуг по дистрибуції та просуванню продукції (металопрокат) на території України через представлення компанії на різних тендерних он-лайн платформах. Так, співробітники компанії, представляючи інтереси ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД», успішно прийняли участь в он-лайн тендері по закупівлі значного об’єму металопрокату, який був організований провідною мережею АЗК «ОККО» (ГК «Галнафтогаз»). По завершенню он-лайн тендеру співробітники компанії організували укладання відповідного договору на поставку металопродукції мережі АЗС «ОККО» згідно умов передбачених тендером.

* ТОВ «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» (www.metall-holding.com.ua) – один із провідних дистриб’юторів металопрокату в Україні. Компанія працює на ринку більше 25 років та займає провідні позиції, надаючи широкий спектр послуг, пов'язаних з передпродажною підготовкою, реалізацією та доставкою металопрокату. Володіючи сучасним складськими комплексами у Києві, Вінниці, Дніпрі,  Львові, Одесі, Харкові, Чернігові, Хмельницькому, Полтаві компанія «МЕТАЛ ХОЛДІНГ ТРЕЙД» проводить активну політику присутності у всіх регіонах України.

** Мережа АЗК «ОККО» (www.okko.ua) – національна мережа автозаправних комплексів, що налічує понад 400 АЗК по всій Україні. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі близько 40 ресторанів, які працюють під брендами «A la minute», «Pasta Mia» та «Meiwei». У мережі «ОККО» діє 10 нафтобаз і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

12 травня 2020 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу турецької компанії  «Odaksan Muhendislik» A.S., а саме, надання послуг по дистрибуції та просуванню обладнання TM «ODAKSAN» на території України. Співробітники компанії підготувавши перелік з більш ніж 20 українських компаній, яким потенційно було б цікаво отримати статус ексклюзивного дилера обладнання ТМ «ODAKSAN» в Україні, і, провівши попередні перемовини з їх офіційними представниками, сприяли укладанню між компанією «Odaksan Muhendislik» A.S. та ТОВ «ДЖЕМ» (ТМ «АГРО-ПАК») ексклюзивного дистрибуційного договору на продаж обладнання TM «ODAKSAN» на території України.       

* «Odaksan Muhendislik» A.S. (www.odaksan.com) – провідна турецька компанія-виробник пакувального обладнання, а саме, стрейч-систем для пакування різного роду вантажів.

** ТОВ «ДЖЕМ» - ТМ «AgroPak» (www.agropak.com.ua) – українська торгівельно-виробнича компанія, один з найбільших постачальників пакувальних матеріалів для сільськогосподарських компаній в Україні з більш ніж 20-річним досвідом роботи. 

17 квітня 2020 року: 

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу ГК «Whirl», а саме, надання послуг по дистрибуції та просуванню товарів TM «Whirl» на території України. Співробітники компанії, провівши успішні перемовини з ГК «АСНОВА ХОЛДИНГ», сприяли укладанню між ТОВ «ВІРЛ УКРАЇНА» та однією з компаній ГК «АСНОВА ХОЛДИНГ» договору поставки продукції ТМ «Whirl», а саме антисептичного гелю для рук «De Sept Spirit», з метою його подальшої реалізації в провідних роздрібних мережах України.

* ГК «Whirl» (www.mywhirl.com) - виробничо-торгова компанія з власним науково-дослідним центром в Німеччині. Продукція компанії представлена на території України, Польщі, Швеції, Монако, Росії, США. У найближчому майбутньому планується вихід на азіатський ринок. Продуктова лінійка «Biozym» від ГК «Whirl» отримала Європейську Нотифікації (контроль якості в Європейському Союзі).

** ГК «АСНОВА ХОЛДИНГ» (www.asnova.com) - підприємства групи працюють в сферах дистрибуції, логістики, роздрібної торгівлі,  нерухомості та IT на території Центральної, Західної та Східної України. Основним партнером групи є найбільший виробник товарів FMCG-групи – компанія «Procter&Gamble». Стабільну роботу групи забезпечують понад 5500 співробітників. До 2010 року до складу холдингу входила торговельна мережа «ДЦ».

13 квітня 2020 року: 

Віталій Ліщенко, один із партнерів-засновників компанії ТОВ «Ві енд Ей Фінансові Рішення», отримав погодження від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку(«ЄБРР»)* щодо його участі в проектах «ЄБРР», які організовуються фінансовою установою з метою підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.   

* «ЄБРР» (www.ebrd.com) - міжнародний фінансово-кредитний інститут, який був заснований в 1991 році після закінчення «холодної війни» з метою побудови нової епохи в Центральній і Східній Європі. Банк інвестує в проекти, які сприяють переходу до відкритої ринкової економіки, а також, розвитку приватної та підприємницької діяльності.

17 липня 2019 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу компанії ПП «ПСП ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА»*. Провівши детальний фінансовий аналіз діяльності сільськогосподарського підприємства, разом із керівництвом компанії було прийнято рішення щодо необхідності залучення боргового банківського фінансування з метою поповнення обігових коштів підприємства та часткового погашення кредитної заборгованості перед засновниками.      

* ПП «ПСП ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА» - сільськогосподарське підприємство в Київській області. Земельний банк 2500 га, в тому числі, 1000 га вже пройшли сертифікацію на відповідність стандартам еквівалентним постановам ЄС-834/2007 та 889/2008, тобто, як органічні. Підприємство вирощує таку органічну продукцію, як: салат, шпинат, редис, цибулю, петрушку, рукколу, коріандр, фенхель, малину, помідор; мікрогрін соняшнику, гороху, сої, кукурудзи, пшениці та вівса. Також, підприємство займається вирощуванням та відгодівлею ВРХ. Компанія входить в ГК «АСНОВА ХОЛДИНГ».

14 травня 2019 року: 

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу ГК «КСМ»*, а саме, надання послуг по дистрибуції та просуванню продукції (моторні оливи) на території України через представлення групи на різних тендерних он-лайн платформах. Так, співробітники компанії, представляючи інтереси ГК «КСМ», успішно прийняли участь в он-лайн тендері по випуску продукції під «Private Label», а саме, виробництво автомобільного мастила під ТМ «ОККО», який був організований провідною мережею АЗК «ОККО»(ГК «Галнафтогаз»)**. Продукція, вироблена ГК «КСМ», реалізується по всій території України через мережу АЗК «ОККО».

* ГК «КСМ» (www.ksm.ua) – провідний український виробник автомобільної хімії (мастильні матеріалі, технічні рідини, омивачі скла, ін.). Основними торговими марками групи є: ТМ «TEMOL», ТМ «PROTEC», ТМ «S-POWER». Виробнича потужність групи становить 32 тис. тон в рік. ГК «КСМ» впевнено входить в трійку лідерів українського ринку.

** Мережа АЗК «ОККО» (www.okko.ua) – національна мережа автозаправних комплексів, що налічує понад 400 АЗК по всій Україні. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі близько 40 ресторанів, які працюють під брендами «A la minute», «Pasta Mia» та «Meiwei». У мережі «ОККО» діє 10 нафтобаз і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.

31 березня 2018 року: 

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу компанії «КСМ-ТРЕЙД» (компанія входить в ГК «КСМ»*). Провівши детальний фінансовий аналіз діяльності компанії, разом із менеджментом групи, було прийнято рішення щодо необхідності залучення боргового фінансування з метою збільшення виробничих запасів компанії та часткового заміщення кредиторської заборгованості. Залучення боргового фінансування дало можливість компанії запропонувати своїм контрагентам більш гнучкі умови оплати та підвищити власну конкурентоспроможність.

* ГК «КСМ» (www.ksm.ua) - провідний виробник мастильних матеріалів і технічних рідин. Основними торговими марками компанії є: ТМ «TEMOL», ТМ «PROTEC», ТМ «S-POWER». Виробнича потужність групи становить 32 тис. тон в рік. В групі працює більше 100 чоловік. Резервуарний парк складається із 96 резервуарів загальною ємністю 3500 куб. м. Група має власну атестовану лабораторію. Завантаженість виробництва складає 78%. ГК «КСМ» впевнено входить в трійку лідерів українського ринку.


16 лютого 2018 року: 

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» разом з фінською компанією «Ferroplan» прийняла участь в круглому столі на тему «Використання твердих побутових відходів як джерела енергії для виробництва теплової та електричної енергії в Україні», організованому «Держенергоефективності» (Агентство) спільно з «Українським Союзом Промисловців та Підприємців» (УСПП). Тема переробки сміття вже давно є дуже актуальною для України, адже щороку населення виробляє понад 10 млн. т побутових відходів (ТПВ), 94% з яких вивозиться на смітники без переробки. На сьогоднішній день проблема переробки ТПВ визріла настільки, що отримала резонанс в суспільстві і поступово отримує підтримку на державному рівні. Голова Агентства С. Савчук відзначив, що у Швеції переробляється майже 100 % твердих побутових відходів. У результаті розвиненої інфраструктури на полігони потрапляє лише 1 % відходів. Серед завдань Агенства пан Савчук зазначив  скорочення використання газу на 5 млрд.м3 до 2022р., стимулюючи встановлення об’єктів з використанням відновлюваних джерел енергії, у тому числі з ТПВ. В Україні енергетична утилізація застосовується лише для 1,4 % твердих побутових відходів, а відсортовується тільки 5,6 % сміття. Енергетичний потенціал твердих побутових відходів в Україні досить високий. У процесі  перероблення 10 млн. т щороку можливо виробити 3,5 млн. Гкал теплової енергії та 1,2 млрд. кВт*год електроенергії, а також відсортувати цінні вторинні компоненти, які в середньому складають близько 20 % від маси сміття. Щоб досягти таких показників, потрібно законодавчо врегулювати питання використання енергетичного потенціалу сміття та залучати інвесторів до галузі переробки ТПВ. Проблеми з переробки ТПВ, їх екологічні наслідки, енергетичний потенціал  та необхідні законодавчі зміни стали предметом обговорення на круглому столі. Реалізація законодавчих норм стане основою для залучення інвестицій у будівництво сміттєпереробних заводів, адже поточний тариф не враховує проблему переробки ТПВ. Президент УСПП Анатолій Кінах, у свою чергу, зауважив, що Україна має адаптувати національне законодавство щодо поводження із побутовими відходами до стандартів та регламентів ЄС. Також, А. Кінах висловив думку, що збір, утилізація та переробка відходів має здійснюватися в рамках державно-приватного партнерства. Представники німецької компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» (GIZ) GmbH презентували результати економічних розрахунків запровадження переробки ТПВ з  подальшим виробництвом біогазу на прикладі м. Хмельницький. Сміттєпереробни завод, побудований за технологіями групи фінських компаній на чолі з «Ferroplan» буде сортувати вторинні ресурси, а харчові відходи будуть потрапляти у біореактор для анаеробного виробництва біогазу, з якого потім передбачається виробництво «зеленої» електроенергії та теплової енергії. За інвестиційних витрат в розмірі 19,4 млн. євро (в т.ч. обладнання 15,1 млн. євро), термін окупності може скласти 6 років. При цьому, технологія не передбачає прямого спалювання відходів та не шкодить навколишньому середовищу.

* Компанія «Ferroplan» (www.ferroplan.fi) - заснована в 1983 році в Фінляндії, на сьогоднішній день перетворилася на лідера в своїй галузі виробництва інноваційних конвеєрних систем. Окрім основного виробництва в Фінляндії, компанія також має підрозділ з виробництва компонентів в Латвії.

8 грудня 2016 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» прийняла участь в VIII Міжнародній конференції «Ведення агробізнесу в Україні», організованої Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією «AgriEvent». Даний захід традиційно проходить наприкінці року підсумовуючи рік, що минув та визначає основні регуляторні зміни, тренди та перспективи для вітчизняного аграрного бізнесу. Конференція відбулася у готелі «Ramada Encore Kyiv» та зібрала разом понад 300 керівників аграрних компаній, інвесторів, переробників, представників ресурсних компаній та урядовців з метою обговорення потреб у реформуванні агросектору та виявлення перспективних напрямків виробництва і збуту продукції. Цього року особлива увага приділялась управлінню земельними ресурсами, логістиці, залученню фінансування, впровадженню технологій та відкриттю нових напрямків збуту продукції. Під час заходу партнери Компанії мали змогу разом з представниками галузі та урядовцями визначитися з актуальними проблемами та трендами галузі. Основними напрямками аграрної політики завітав поділитися та прийняти участь у дискусіях Міністр аграрної політики і продовольства України – Тарас Кутовий. Після завершення основної частини, в рамках тематичних панельних дискусій, партнери прийняли участь в обговоренні, що може зробити бізнес власними силами, для того щоб залишатися ефективним і прибутковим.  Під час «нетворкінгу» партнери Компанії провели декілька зустрічей з керівниками та власниками аграрних компаній для обговорення потреб їх компаній в послугах з корпоративних фінансів та поділилися досвідом конкретних підходів інвесторів в фінансуванні українських підприємств аграрної галузі.

15 вересня 2016 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» успішно виступила консультантом зі стратегічних альтернатив розвитку бізнесу ГК «АТОН»*. Після отримання якісної експертизи з основного бізнесу Групи, відвідання місця здійснення виробничої діяльності, дослідження географії її основних ринків, наявних стратегічних планів з розвитку та джерел фінансування подальшого розвитку, партнери  компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення» разом з менеджментом ГК «АТОН» розробили план збільшення продажів за рахунок використання наявних інструментів з боргового фінансування. В процесі залучення нового фінансового партнера, команді вдалось замінити існуючі боргові зобов’язання на нові із кращими умовами, як за сумою так і за відсотковою ставкою, які мають в короткостроковому періоді покращити ліквідність підприємств Групи та використати резерви для збільшення своєї присутності на поточних та нових ринках, запропонувати контрагентам більш гнучкі умови оплати та підвищити власну конкурентоспроможність.

* ГК «АТОН» (www.aton.ua) - холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом «ATON». Ця торгова марка була створена в 2003 році правлінням ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великого вітчизняного машинобудівника з більш ніж 80-річною історією. Сьогодні ГК «АТОН» - один із лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання «АTON» на території України і СНД. У продуктовому портфелі компанії більше 70 найменувань власної продукції, кількість яких з кожним роком збільшується. Це - багато різновидів котлів, призначених для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, адміністративно-господарських та виробничих об'єктів, обладнаних автономними системами водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія; каміни, газові конвектори та інше промислове обладнання. В період свого розвитку підприємство стало великим сучасним заводом європейського зразка з передовими технологіями виробництва опалювальної техніки, що виробляє близько сотні тисяч одиниць опалювальної техніки на рік.

10 грудня 2015 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» прийняла участь в VII Міжнародній конференції "Ведення агробізнесу в Україні: час глибоких перетворень". Для отримання якісної експертизи аграрного ринку України, під час заходу партнери компанії уважно ознайомились з презентацією "Українського клубу аграрного бізнесу" щодо результатів 2015 року для українського аграрного сектору та можливостей для його розвитку. Також було проаналізовано здобутки агровиробників у 2015 році: валове виробництво, експорт аграрної продукції та визначена короткострокова перспектива кон'юнктури ринків, тренди та ризики для аграріїв на 2016 рік. Під час "нетворкінгу" партнери компанії провели декілька зустрічей з керівниками та власниками аграрних компаній для обговорення потреб їх компаній в послугах з корпоративних фінансів та поділилися досвідом конкретних підходів інвесторів в фінансуванні українських підприємств аграрної галузі.   

26 жовтня 2015 року:

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» прийняла участь у 7-ій сесії Ярмарку Китайських Інвестицій за кордоном, яка відбулася 22.10.2015-23.10.2015 в м. Пекін, КНР. Партнери компанії за дорученням своїх клієнтів, провідних у своїх сегментах українських компаній, презентували для зацікавлених сторін інвестиційні можливості, які відкриті в Україні, в тому числі в сфері інформаційних технологій, машинобудуванні, інфраструктурі та сільському господарстві. У виставці прийняли участь провідні китайські компанії з телекомунікаційної, аерокосмічної, машинобудівної галузей та сектору енергетики. У сесійних та інших заходах виставки також прийняли участь провідні банки, фінансові та інвестиційні компанії.  В ході ярмарки партнери компанії отримали цікаві контакти потенційних інвесторів, котрі проявляли зацікавленість в здійсненні інвестицій в Україну. 

09 липня 2015 року:

Віталій Ліщенко, один із партнерів-засновників компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення», приєднався до глобальної мережі бізнес консультантів «Cross Border Associates» («CBA»)*.

*«CBA» (www.cba.associates) - це один із найбільших у світі міжнародний альянс бізнес-консультантів, юридичних і податкових експертів, професійних консультантів та підприємців, які зосереджені виключно на міжнародних транзакціях. Партнери «CBA» приймали участь у різних міжнародних транзакціях в більш ніж 50 країнах світу.