Злиття та поглинання

Можливості компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення» включають весь перелік послуг в операціях «M&A», а саме консультації з продажу, купівлі, а також злиття та приєднання компаній.   

Злиття та приєднання компаній

Зазвичай проекти злиття та приєднання не можуть бути реалізовані компанією самостійно.

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» під час організації злиття та приєднання допоможе обом компаніям транзакції вирішити основні задачі, а саме:

  • погодити стратегію розвитку об’єднаної компанії та оцінити ефект синергії від об’єднання;

  • провести оцінку компаній, що об’єднуються, для розрахунку коефіцієнта конвертації акцій/часток;

  • розробити структуру транзакції: об’єднання може бути структуроване у формі злиття або приєднання;

Купівля компаній

Одним із можливих шляхів розвитку бізнесу може бути купівля однієї чи декількох компаній. Розвиток бізнесу за рахунок купівлі інших компаній може слугувати основою для зростання капіталізації компанії-покупця.

Спираючись на власний досвід, аналіз різних секторів економіки, а також взаємодіючи з різними експертами ринку, ми готуємо для наших клієнтів «short-list» компаній для купівлі.

Після погодження переліку компаній з інвестором, ми організовуємо конфіденційні переговори з власниками. В той же час нами проводиться детальна оцінка компаній-цілей з врахуванням аналізу фінансових та комерційних переваг, які можуть бути отримані після завершення транзакції. 

Після погодження найбільш можливої компанії-цілі з інвестором, ми укладаємо з об’єктом придбання угоду про ексклюзивність та супроводжуємо транзакцію до юридичного оформлення, надаємо покупцю допомогу в організації та проведення «due diligence». 

Продаж компаній

Спеціалісти компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення», завдяки накопиченому досвіду проведення транзакцій та знанням специфіки галузі клієнта, можуть надати власнику бізнесу зважену оцінку, що дозволить йому оцінити всі можливі та стратегічні альтернативи. Це дозволить успішно реалізувати транзакцію з точки зору вартості компанії та умов продажу.

Ми намагаємося правильно позиціонувати компанію перед потенційними покупцями та створити оптимальні умови для конкуренції між ними.